Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Lojë Seksi Kros Platforme

Po ju ofrojmë lojë me çdo pajisje që mund të zotëroni.


Lojra Krejtësisht Të Lira

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Lojra Të Rriturish Mobile: Lojëra Pornosh Telefonike

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

LOJA e Të rriturve, LOJA E Telefonit.

Nëse je dikush që përdor telefonin tënd rregullisht, ka shumë mundësi që ta kesh vënë re se sa e vështirë është për ty të kesh akses në porno në pajisjen tënde. Arsyeja për këtë është se dyqanet e aplikimeve nuk i pëlqejnë projektet lidhur me të rriturit, dhe zakonisht i kundërshtojnë ata sapo të hyjnë nga dera. Ne e urrejmë këtë metodë, sepse ne me të vërtetë besojmë se ka shumë projekte Me Vlerësim X atje jashtë që meritojnë prozhektorin dhe të jenë në gjendje të ofrojnë në fakt atë që duan punterët., Kemi gjetur një mënyrë rreth kufizimit të tmerrshëm dhe sot, do t'ju them se si, personalisht, mund të luani lojëra të rriturish në telefonin tuaj. Ne kemi punuar në këtë teknologji dhe rrjet për shumë kohë tani, por më në fund është gati për të jetuar dhe ne nuk mund të presim për të marrë sa më shumë njerëz të jetë e mundur nga dera për këtë rast të rëndësishëm. Lojrat E Të rriturve Të Celularëve duan të ripërcaktojnë zhanrin dhe t'ju tregojnë se kur të shtyhet shtytja, është e mundur të kesh një përvojë të madhe loje në një pajisje portale. Do të mësosh më shumë?, Lexo më poshtë dhe do të të jap të gjitha detajet të lëngshme për atë që e bën lojën tonë me bazë TELEFONI më të mirën NË biznes.

Mobile u përqëndrua nga nisja

Ka disa shërbime lojërash atje jashtë që ju lejojnë të lidheni me telefonin tuaj, por problemi më i madh që ata të gjithë kanë është që hyrja nëpërmjet celularit ishte një mendim – jo thelbësore për sistemin. Lojrat E të rriturve Celularë duan të ripërcaktojnë me të vërtetë atë që do të thotë të jesh në këtë hapësirë dhe me qëllim që ta arrish këtë, do ta bëjmë jashtëzakonisht të thjeshtë dhe të lehtë për ty që të hysh në përmbajtjen që kemi në telefonin tënd. Kjo do të thotë se të gjitha lojërat vijnë me teknologjinë e parë telefonike-pa gjepura, pa gjepura., Ajo që po kërkojmë të bëjmë është të vendosim veten në vendin e argëtimit me bazë telefonike, dhe kjo do të thotë jo vetëm të sigurojmë që lojrat tona të jenë optimizuar për telefona, por duke e bërë atë një pikë Se Lojrat E Të Rriturve Celularë janë të përqëndruara vetëm në përvojën e njerëzve me pajisje të mbajtura dore. Kjo do të thotë se të gjitha lojrat që krijojmë kanë kërkesa më të ulta të sistemit, kërkojnë vetëm aftësinë për të bashkëvepruar me një ekran prekjeje dhe më të rëndësishme nga të gjitha, aftësinë për të kaluar përmes një shfletuesi. Le të flasim pak më shumë se pse kjo është një veçori kaq e rëndësishme.

Hyrje me anë të shfletuesit

Meqë nuk mund t'ju japim akses në një aplikacion, sepse është e ndaluar nga lojtarët e mëdhenj të lojës, ne kemi zgjedhur të zbresim rrugën e t'ju sigurojmë akses në bazën e të dhënave të lojës me shfletuesin tuaj, diçka që platformat nuk do ta heqin qafe shumë shpejt. Kështu që, mënyra se si funksionon është që thjesht na lidh përmes Kromit, Firefox apo Safarit: zgjedhja është në fakt e jotja, të cilën do ta përdorësh. Sapo kjo të mbarojë, thjesht futu dhe ngarko lojën-pa probleme dhe probleme!, Kjo është bërë me qëllimin e shprehur për të siguruar që ju jeni dhënë angazhimin e shfletuesit që ju dëshironi dhe për t'u siguruar që ne nuk mund të censurohemi nga asnjë platformë. Antifragiliteti i Lojrave Të Lëvizshëm Të Rritur është diçka për të cilën jemi jashtëzakonisht të lumtur, veçanërisht që kur kemi sistemin E Internetit, jemi në gjendje të sigurojmë cilësi të madhe dhe përvojë lojërash. Ne mendojmë se e ardhmja e lojrave online do të jetë nëpërmjet shfletuesit, veçanërisht nëse ti je dikush me një pajisje android ose iPhone., Vini re se kjo do të thotë gjithashtu se mund të luani Lojëra Të Rriturish Celulare nëpërmjet pllakës ose NË PC-në kryesore nëse doni, megjithëse natyrisht, lojrat janë të pajisura dhe të projektuara me celularin në mendje!

Intervali i madh i titujve

Ne nuk duam që njerëzit të regjistrohen këtu dhe pastaj të kenë mundësinë e përdorimit të disa lojrave: kjo është arsyeja se pse Lojrat E Të Rriturve Celularë aktualisht ulen në 66 tituj dhe shton një të re çdo 3 javë. Është një cikël mjaft i shpejtë, por ne besojmë se mbulimi i sa më shumë gropave të jetë e mundur dhe marrja e të gjithëve të përfshirë në argëtim është rruga më e mirë përpara. Nuk ka kuptim të përpiqeni për të hedhur ngarkesën tuaj në një nën-par prodhim, kështu Që Lojrat E Të Rriturve Celulare do të ju japin kremin e prodhimit dhe pastaj disa. Kemi seks anal këtu, Latinas, seks në grup, argëtim lesbike, femra të vogla dhe çdo gjë tjetër në mes., Pavarësisht nga dëshirat dhe dëshirat e tua specifike, ne do të sigurohemi që kushdo që vjen në Lojrat E Të Rriturve Celularë të jetë më shumë se sa të kujdeset për të. Seancat tuaja këtu do të jenë të avullta, të pista dhe mbi të gjitha, argëtuese. Mjaft me budallallëqe që zakonisht i regjistron duke u regjistruar Në Lojrat E Të Rriturve Të Lëvizshëm, do të këndosh lavdërime për shumë kohë, kur të shohësh duzina lojrash të mëdha telefonike që janë të destinuara të të bëjnë të çmendesh. Mirëpresim Pajisje Android dhe iPhone këtu, plus këdo tjetër që mund të drejtojë një shfletues përmes çfarëdo që janë duke përdorur!

Mendimet përfundimtare për Lojrat E Të Rriturve Celularë

Miq, aq sa do të doja të vazhdoja t'ju tregoja për madhështinë e Lojrave Të Lëvizshëm Të Rritur dhe çdo gjë që ka për të ofruar, mendoj se ka mundësi që ti të kontrollosh vetë koleksionin e titujve dhe të përcaktosh nëse është apo jo për ty. Mos harroni që hyrja këtu është tërësisht në shfletuesin tuaj, që do të thotë se nuk ka shkarkime dhe më të rëndësishme se kjo, nuk ka viruse! Ne do të vlerësojmë çdo reagim që ju doni të jepni-si të mirë dhe të keqe-pasi ne vetëm merrni më mirë nëse ne e dimë se çfarë po ndodh në mendjet e lojtarëve tanë., Përkrahja juaj këtu është e vlerësuar dhe ju lutem të kuptoni Se Lojrat E Të Rriturve Të Lëvizshëm Do të bëjnë gjithçka që duhet për t'i mbajtur të lumtur puntorët. Krijo llogarinë tuaj tani-ajo merr më pak se 60 sekonda – dhe të marrë shpërblimin e një grupi zhvilluesish, artistësh dhe entuziastëve të lojrave që duan të ju mbajnë të lidhur me titujt më të mirë të njohur për njeriun. Faleminderit që e lexove. tani shko dhe hyr në Lojrat Mobile Të Të Rriturve.

Luaj Falas Tani